Hava Nick

تصفیه کننده های هوا

دستگاه تصفیه هوا – هوانیک                                             

اولین دستگاه تصفیه و ضد عفونی هوا به نام (هوا نیک ) با لامپ های UVOX و تحت لیسانس شرکت فرانسوی ARDA در ایران از سال 1379 به خط تولید رسید . این دستگاه با قدرت ضد عفونی بالا ، راحتی در بهره برداری باعث از بین بردن هر نوع آلودگی در محیط می گردید . ایمنی کامل ، بدون استفاده از هر نوع مواد شیمیایی همراه با هزینه کم و کارایی بسیار بالای آن باعث گردید که به صورت وسیعی در منازل ، مراکز درمانی و صنایع دارویی و غذایی مورد استفاده قرار گیرد . به علت کاربرد موفق و اخذ تمام تاییدیه های مرتبط با این سیستم از طرف : انرژی اتمی ، وزارت بهداشت و درمان ، سازمان بهزیستی و چندین بیمارستان و مهدکودک گردیده است

   طرح بهینه شده هوانیک با  نصب سیستم فتوکتالیتیک به آن ، منجر به تولید نوع جدیدی از محصول (هوا نیک) جهت کاهش آلودگی هوای کشور عزیزمان  ایران شده است.

مشخصات

مدل HN30W

مدل HN40W

ابعاد

قطر : cm 28

ارتفاع : cm 37

قطر : cm 28

ارتفاع : cm 57

مصرف برق

30 w

40 w

وزن

5 kg

6 kg

دمای مناسب کارکرد

10 – 40 °c

10 – 40 °c

ظرفیت

20 m²

40 m²

ظرفیت هوادهی

20 m³/hr

40 m³/hr

ولتاژ

220 v

220 v

 

دستگاه پالایش و ضد عفونی هوا با روش های نانوتیتان و پرتو فرابنفش

ü     پالایش تمام آلاینده های شیمیایی ، بو و افزایش رطوبت هوا با فیلتر نانوتیتان

ü     ضد عفونی موثر همزمان هوا با پرتودهی فرابنفش

ü     هزینه سرمایه گذاری و بهره برداری پایین

ü     خدمات بعد از فروش و گارانتی کامل با قابلیت تمدید تا 10 سال

دستگاه پالایش و تصفیه هوانیک با ادغام دو تکنولوژی روز اروپا طراحی و ساخته شده است ، به طوری که فیلتر نانو تیتان شرکت Saint Gobain فرانسه از طریق فتوکتالیتیک ، گاز ، بوهای نامطبوع ، آلاینده های آلی هیدروکربن ها و منواکسیدکربن و آب تبدیل می نماید . پرتو دهی فرابنفش همانند نور خورشید از قدرت ضد عفونی کنندگی بالایی برخوردار است و به صورت همزمان آلودگی های میکروبی را در هوا از بین می برد.

مکان های مورد استفاده :

منازل ، ادارات ، آسایشگاه ها ، سرای سالمندان ، مطب پزشکان ، بیمارستان ها و بخش های مختلف آن مانند : دیالیز ، زایمان ، آلرژی ، آسم و مراقبت های ویژه ، اماکن عمومی مانند : مساجد ، مدارس ، خوابگاه ها ، سالن های غذا خوری ، سالن های ورزشی و سینما ، صنایع گوناگون از جمله غذایی ، دارویی ، آرایشی و بهداشتی ، آزمایشگاه ها ، مراکز تحقیقاتی و کلا هر جا که نیاز به هوای پاک باشد.

تصفیه هوا- هوانیک
Hava Nick
چارت مقایسه ای
چارت مقایسه ای